Beylikdüzü Altus Teknik Servisi

beylikdüzü altus servisi

Altus markasını tercih eden kişiler, Altus markasının Arçelik güvencesinde olan Altus ürünlerine oldukça fazla ilgi duymaktadır, Altus markasının ürettiği beyaz eşyaların son derece kaliteli ve kullanışlı olmasından dolayı birçok beyaz eşya kullanıcısı Altus markasına yönelmektedir. Altus markasına sahip beyaz eşyalar Arçelik kalitesinde olsa da zaman geçtikçe rutin olarak teknik servis kontrolleri, bakım ve onarım işlemlerine önem verilmesi gerekebilir. Elektronik beyaz eşyalardan yararlanan kişiler gündelik hayatında çoğu kez beyaz eşyaların hayatı kolaylaştırdığından bahseder. Birçok kişi, Çamaşır makinelerinin, bulaşık makinelerinin, kombilerinin, fırınlarının ve buzdolaplarının zarar görmesini istemez ve beyaz eşyalarının bakım, onarımlarının en doğru şekilde yapılmasını talep ederler. Ayrıca, piyasaya en son sürülen ürünleri satın almak isterler. Türkiye’nin herhangi bir ilinde beyaz eşya araştırması sırasında kişi, satın almayı düşündüğü markanın servis imkanlarına ve servis kalitesine de son derece dikkat eder. Ürünün garantisi süresinin tamamlanması durumunda ise, beyaz eşya kullanıcıları özel teknik servislerden faydalanabilmektedir. Beylikdüzü, Esenyurt, Yakuplu ve Gürpınar bölgelerinde aktif olarak faaliyet göstermek olan Beylikdüzü Arçelik Servis, beyaz eşya tamiri, bakım ve onarımı gibi konularda yenilikçi, problem çözen etkili yaklaşımlar ile servis hizmetini sunmaktadır. Gündelik hayatın her alanında insanlara sunulan Elektronik cihazlar, hassas bir yapıda tasarlanarak mağazalarda yerini almıştır. Bu nedenle, beyaz eşyalarınızın uzun bir süre geçtikten sonra sorun çıkarma ihtimali oldukça yüksektir. Evinizde ya da iş yerinizde vazgeçemediğiniz beyaz eşya ürünlerinin elektronik cihaz olması sebebi ile herkesin güvendiği öne çıkan markalarda dahil olmak üzere olası sorunların yaşanması muhtemeldir. Beyaz eşyalarınız kullandıkça eskir, bir süre sonra bazı problemler veya arızaların yaşanması durumu tüm beyaz eşya servis teknisyenleri tarafından ön görülür. Uzun yıllar değiştirilmeden kullanılan beyaz eşyalarda ısınma, ani kontak yaptırma, motor yanması ve kolay kısa devre sorunları ortaya çıkabilir, bu sorunlar zamanla daha çok ciddi problemlere yol açabilir. Altus Beylikdüzü Servisi olarak uyguladığımız bakım, onarım ve tamir işlemlerinin bitmesinin ardından elektronik beyaz eşya aletleriniz eski performansından daha iyi bir seviyede çalışmaya devam edebilir. Teknik servis işleminin yapılmasının ardından, Altus beyaz eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmayı sürdürebilirsiniz. Yaşadığınız tüm sorunları tarafımıza bildirerek, problemli olan beyaz eşyalarınızın tamamını güvence altına alabilirsiniz. Küçük ev aletlerinizde kalıcı hasarlar oluşmaması için Beylikdüzü Altus teknik servisimize hemen başvurabilirsiniz. 

Altus Beyaz Eşyalarınızın Sorunu Nedir?

Altus markalı beyaz eşyalarda meydana gelen en sık problemlerin baş sırasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve fırın aletleri arızaları olarak bilinmektedir. Arızaların ve sorunların oluşmasının sebebinde, bakım zamanlarının dikkate alınmaması ve uzun bir süre geciktirilmesi, kullanıcının arızayı fark etmesine rağmen en yakın teknik servis ile temasa geçmemesi gibi nedenlerin olduğu saptanmıştır. Elektronik bir yapı ile çalışan beyaz eşya aletlerinin uzun süreli kullanımına devam edilebilmesi için her yıl en az bir kez bölgenize yakın teknik servisten destek almalı ve cihazlarınızın bakımını yaptırmalısınız. Eğer herhangi bir arıza nedeni ile kaygı duyuyorsanız, çok zaman geçmeden İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde en yakın servis ile iletişim kurulmalıdır. Beylikdüzü Altus Servisi hizmetlerinde, firmamız teknik servis ihtiyaçlarınızı güvenli, şeffaf ve pratik çözümleri kullanarak giderebilir.

Altus Beylikdüzü Beyaz Eşya Servisi

İstanbul’a bağlı Beylikdüzü ilçesinde ve Beylikdüzü ilçesine yakınlığı bulunan bölgelerde sıfır hata politikasını göz ardı ederek Altus teknik servisi konusunda en kapsamlı çözümleri yerinde, zamanında ve teknolojik atölyelerimizde gerçekleştiriyoruz. Beylikdüzü Altus Servisi olarak, deneyimli uzman kadromuzun yardımı ile beyaz eşyalarınızda yaşadığınız arızalarda veya bakım işlemlerinde detaylı bir analiz başlatarak sorunlarınızı çözümlemek için çalışıyoruz. Teknik servis işlemleri esnasında herhangi bir parça değişiminin yapılması gerekliyse orijinal yedek parçalardan yararlanılmaktadır. Servis hizmeti sağladığımız tüm müşterilerimize yedek parça desteği vermemizin yanı sıra ek olarak 1 yıl süre ile garanti sunarak, teknik servis hizmetimizin kalitesine ve sürekliliğine önem veriyoruz. Beyaz eşyalarınızın sorunlarından dolayı endişe duyuyorsanız ve cihazlarınızın ilk kullandığınız günkü performansı ile yeniden çalışmasını istiyorsanız şimdi beyaz eşyalarınızın bakımı veya tamiri hakkında talepte bulunmak için 0212 541 18 16 – 0532 473 54 41 numaralı hatlarımızdan bizimle iletişim kurabilir ve çağrı merkezimizin yetkilisi ile görüşerek, tüm sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Canlı destek hattımız sayesinde teknik servis ekibi ile istediğiniz zaman irtibat kurup, çağrı merkezi yetkilimize yaşamış olduğunuz sorunları ve yapılmasını istediğiniz işlemleri belirtebilirsiniz. Telefon numaralarımızdan beyaz eşyalarınızdaki sorunlar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Beylikdüzü Arçelik Servis’in telefon numarası ile ulaştığınız çağrı merkezi sorumlusuna sorununuzu anlatmanızından kısa bir süre sonra servis kaydınız açılır, gerekli bilgiler adresinize yönlendirilmek üzere görevlendirilen teknik servis yetkilisine sunulur. Teknik destek yetkilisi adresinizi ziyaret etmek için bir tarih belirler, bu tarihlerde adresinizde olup olmadığınızı size sorarak öğrenir ve hangi günler belirtilen adreste olduğunuzu, arızanızın aciliyetini size sorar. Vereceğiniz cevapların hemen ardından, teknik destek yetkilisi arızanın giderilmesine yardımcı olan profesyonel ekipmanlarını hazırlar, vakit kaybetmeden adresinizi ziyaret etmek için hareket eder. Altus marka beyaz eşyanızdaki problemin tam olarak belirlenebilmesi için çağrı merkezi sorumlusunu eksiksiz bilgilendirmelisiniz. Sorununuzun çözümü telefon desteği ile mümkün olmuyorsa, kısa sürede gezici servislerimiz ikamet ettiğiniz adrese doğru yola çıkar ve gerekli tespitlerini yerinde uygular. Teknik destek yetkilisi kontrollerini yaparken geniş kapsamlı gerçekleştirdiği süre zarfında çözüm yollarını sizinle şeffaflıkla paylaşır, problemin nereden kaynaklı olduğunu tespit etmeye çalışır ve size söylenenleri onaylamanız halinde arızanızın giderilme süreci başlatılır.


Teknik servsimizin hizmet kalitesi kapsamında, son teknoloji ürünleri tercih ediyoruz. Sizin aracılığınız ile tarafımıza ulaşan dikkate aldığımız değerlendirmeler yardımı ile teknik servisimizin hizmet kalitesini bir sonraki müşterimize aktarmayı amaç ediniyoruz. Bu nedenle, bize Altus beyaz eşya servis hizmetinizin sonuçlandırılma tarihinden itibaren yorum, görüş ve önerilerinizi iletmenizi rica ediyoruz. Değerlendirmeleriniz sistemimizde tutulur ve kalite politikalarımız gereğince her zaman işleme alınır.

Beylikdüzü Altus Servisi Kapsamında Teknik Servis Hizmeti Verilen Ürünler

Altus servisi verdiğimiz hizmetler
  • Beylikdüzü Altus Bulaşık Makinesi Servisi
  • Beylikdüzü Altus Fırın Aletleri Servisi
  • Beylikdüzü Altus Kombi Servisi
  • Beylikdüzü Altus Çamaşır Makinesi Servisi
  • Beylikdüzü Altus Buzdolabı Servisi
  • Beylikdüzü Altus Klima Servisi
  • Beylikdüzü Altus Davlumbaz Servisi
  • Beylikdüzü Altus Ankastre Ocak Servisi

Bir telefon uzağınızdayız, teknik servisimiz haftanın tüm günleri çalışmaktadır. Beylikdüzünde en uygun fiyat garantisi, güvenilir ve doğru bir servis hizmeti ile tanışmak için Beylikdüzü Arçelik Servis yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Vakit Geçirmeyin, Şimdi Bizi Arayın

0212 541 18 16 – 0532 473 54 41 İstanbul Beylikdüzü Altus Garantili Beyaz Eşya Servisi

Hemen Altus Markalı Beyaz Eşyalarınızın Bakım, Onarım ve Tamir İşlemlerinin uygulanması için Beylikdüzü Altus Servisine ulaşın.