Beylikdüzü Arçelik Hızlı Çözüm Merkezi (0212) 676 46 46

Arçelik, Beko, Altus Beyaz Eşya Sorunlarınızda Yanınızdayız. Ekibimiz Yardımcı Ekipmanları İle Yerinde Tespitleri Yaparak En Kısa Sürede Sorununuzu Çözümler. Şimdi ArayınArçelik Teknik Servis Hizmeti

Strategy

Arçelik Beylikdüzü Teknik Servisi

Arçelik özel teknik servis hizmeti en hızlı ve güvenli servis hizmetini vermektedir.

Design

Beko Beylikdüzü Teknik Servisi

Beko marka beyaz eşyalarınızın onarımını, bakımı ve tamiri kalıcı olarak yapılır.

Development

Altus Beylikdüzü Teknik Servisi

Altus markalı beyaz eşyalarınızın bakımı, onarımı ve tamiri en iyi hizmet kalitesi ile gerçekleşir.

Arçelik, Beko ve Altus Özel Teknik Servis Hizmetleri

Travelous

Arçelik, Beko ve Altus Özel Teknik Servis Hizmetleri

Beyaz eşya servisi alanında güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümler sunan Akel Teknik Servis, yılların getirdiği deneyim ve alanında uzman kadrosu ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Arçelik, Beko ve Altus cihazlarınızda herhangi bir arıza durumunda hemen 0212 676 46 46-0212 541 18 16 numaralı hattımızı arayıp çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Beyaz eşya servisi konusunda uzman teknik personelimiz ile gerçekleştirdiğiniz görüşmenin sonunda problemi tam olarak tanımlayabilmek için bazı kontroller yapmanız istenebilir. Problem telefon desteği ile çözümlenemiyorsa yerinde işlem yapmak üzere teknik servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımını yapmak için sahaya yönlendirilir ve kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için gerekli önerilerini sunar.

Mustic

Beylikdüzü Arçelik Servis Arıza Çözümleme Süreci

Arçelik arızalarının giderimi

Eğer arıza durumu oluşan Arçelik marka bir ürüne sahipseniz; Arızanın giderim aşamasında izlenecek süreç aşağıda belirtilmiştir.

Telefon aracılığı ile arıza bildirme ve randevu kaydı oluşturulma aşaması.

Tarafınıza yönlendirilen teknik servis ekibinin arıza keşfi yapması ve olası çözümlerin belirlenmesi.

 

Uygun görülmesi durumunda arızanın yerinde çözümlenmesi işlemi ve arızanın yerinde çözümlenememiş olması, sorunlu cihazın atölyeye getirilerek onarılması etabı.

 

Arçelik Teknik Servisi Beylikdüzü

Beylikdüzü bölgesinin merkezinde konumlanan operasyon ekibimiz, arıza sorunlarınızı gidermek için sürekli gezmekte olup size en yakın servisi sağlamak için çalışır. Talepleriniz doğrultusunda ürünlerinizin tamiri profesyonel bir şekilde tam donanımlı atölyelerde gerçekleştirilir. Her yeni teknik servis operasyonunda müşteri memnuniyetini dikkate alırız.

George

Arçelik Buzdolabı Servisi

Andrew

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

James

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

SERVİS KAYDI BIRAKIN

Beylikdüzü Arçelik Servis.

Beyaz Eşya Servisi