Kurumsal

Hakkımızda

Beylikdüzü Arçelik Servis, yaşanan beyaz eşya arızalarını gidermekte profesyonel yaklaşımı ve deneyimli ekibi ile önde gelen teknik servislerin arasında yer almaktadır. Beylikdüzü ilçesinin tüm bölgelerine ve Beylikdüzüne yakın mesafede bulunan ilçelere de en etkin teknik servis çözümlerini sunmaktadır.

Vizyonumuz

İstanbul’da Arçelik, Beko, Altus beyaz eşyalarını kullanan, Beylikdüzü ilçesinde en doğru, güvenilir ve hızlı hizmetleri sağlamak. Tamir veya onarım işlemi gerçekleştirilen beyaz eşya aletlerinin tekrar ilk günkü performansını kazanmasına yardımcı olmak. Olası ciddi arıza sorunlarının önüne geçerek, iş güvenliğine önem vermek. Bu bağlamda, teknolojik ve yenilikçi yaklaşımları Arçelik Beylikdüzü Servis Hizmetleri sektörüne kazandırmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak, müşteriler ile daha etkili iletişim kurmak ve sorunlarıın daha açık bir dil ile açıklanmasına yardım etmek. Teknik servis hizmeti sunulan müşterilerin şikayetlerini ve önerilerini dikkate almak. Sıfır hata payı ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmek.